Стратегія ставок для початківців з хорошим прибутком

Стратегія ставок для початківців

На першому етапі деяким гравцям знадобиться стратегія ставок для початківців, яку можна застосовувати майже на будь-якому виді спорту. Суть її полягає в тому, що результати матчів йдуть в певній залежності. Є деякі серії, які рано чи пізно перериваються. Ну наприклад у футболі навіть сильна команда рано чи пізно програє або грає внічию. Це можна використовувати для отримання прибутку зі ставок.

На першому етапі потрібно переглянути статистику команд за попередні матчі і знайти там якусь довгу серію. Припустимо 5 ігор поспіль хтось грає тільки низові результати, менше 2,5 голів. На наступну зустріч з їх участю потрібно ставити на більше, наприклад 5 доларів. Якщо все пройде так як треба, зафіксувати прибуток і на цьому припинити. Якщо ж ставка програє, то потрібно дочекатися наступної гри цієї команди і знову поставити на більше, але тільки укрупнитися сумою і зробити це вже на 10 доларів. Таким чином, якщо на цьому етапі буде виграш, то він перекриє попередні втрати і навіть дасть загальний плюс.

Так само відслідковуються і нічиї, по ним теж стратегія відмінно працює і для початківців навіть буде простіше, оскільки там коефіцієнти вище. Якщо довго не було такого результату, то починаємо відразу ж на нього ставити. Укрупнюватися після першого програшу, якщо він відбудеться не треба, так як на нічию зазвичай дають від 2,8 і вище.

Гравці досвідченіші так навіть наздоганяють поразки фаворитів або ловлять перемоги слабкої команди. Але для цього вже потрібні певні навички та спостереження.

Так само ця стратегія ставок для початківців відмінно працює в лайві. Як приклад візьмемо баскетбол. Вибираємо гру з явним фаворитом. Ставимо на першу чверть на його перемогу з форою. Якщо минуло, процес припиняємо, якщо немає, то збільшуємо суму і вантажимо теж саме на другу чверть. І так далі за загальною схемою. Зазвичай вистачає максимум 2 інтеграцій для виграшу.