Скачати додаток парі матч для спортивних ставок з телефона

Скачати додаток парі матч для ставок

додаток від парі матч Для гри на спортивних ставках рекомендується скачати додаток парі матч і вже через нього грати, використовуючи будь-який мобільний пристрій. Так і на багато зручніше і сучаснішою. Не потрібно бути завжди вдома у стаціонарного комп'ютера або відвідувати каси букмекерської контори, смартфон завжди під рукою і завжди є можливість підключитися і переглянути поточні результати або поставити на потрібний матч.

Завантажувати їх додаток потрібно з офіційного сайту бк. Але для початку краще там пройти процедуру реєстрації, що б вже мати відкритий ігровий рахунок. Так зручніше, так як після установки програми, відразу можна буде логінитися і приступати безпосередньо до самого процесу гри. Тому для початку переходимо на сайт контори, це можна зробити тут. Вгорі знаходимо посилання на реєстрацію, заходимо і заповнюємо всі необхідні поля форми. Обов'язково вказуємо правильний e-mail, оскільки рахунок треба буде ще активувати, а посилання прийде на вказану пошту. Останнім часом, приходить вона не завжди швидко, буває що потрібно почекати. Але можна звернутися до них на підтримку через онлайн чат і вони вручну відразу все активують. Після цього можна вже скачати додаток парі матч на свій пристрій. Посилання на відповідний розділ знаходиться в нижньому меню сайту контори. Там є вибір версії, для якої саме операційної системи потрібен додаток. Є варіанти для Андроїда і для Apple (iPhone). Вибираємо потрібну, завантажуємо, встановлюємо, запускаємо, вводимо свої дані - номер ігрового рахунку та пароль, після цього процес можна вважати завершеним. Далі залишиться внести грошові кошти на свій рахунок і можна починати робити ставки.

Опція поповнення є в самому додатку, що так само дуже зручно. Можна так само вносити гроші через будь-який платіжний термінал або просто через мобільного оператора, такий метод теж в парі матч присутня. Виводити також є можливість безліччю способів, краще звичайно на банківську карту, що б відразу і перевести в готівку можна було, сам процес виведення у них досить швидкий і затримок в цьому плані не виникає.

Варто так само відзначити, що ця букмекерська контора одна їх кращих на пострадянському просторі і по вибору подій і за коефіцієнтами і за іншими показниками. Крім ставок у них є багато інших цікавих сучасних ігрових сервісів, які так само будуть доступні якщо скачати додаток парі матч. Є і кіберспорт і Betgames, два види казино і покер. Регулярно проходять різні заохочувальні акції з видачею бонусів і цінних призів.