Прогноз на гру Люксембург – Україна у відборі на ЄВРО-2020

Прогноз на гру Люксембург - Україна

Дуже добре українська збірна розпочала груповий турнір на Євро 2020. Команда Шевченка першу гру проводила в Лісабоні, на домашньому стадіоні Бенфіки. Суперник був більш ніж серйозним, діючі Чемпіони Європи, у складі яких неодноразовий володар Золотого М'яча Крістіан Рональдо. При таких розкладах, мало хто очікував, що українці хоч щось можуть привезти з Португалії.

По початку місцеві футболісти як і очікувалося захопили ініціативу. Але гості швидко освоїлися і навіть провели кілька небезпечних контратак. Кілька разів воротам П'ятова погрожував Рональдо, запам'яталися його удари в ближній кут, але воротар був на висоті.

Матч у підсумку закінчився з рахунком 0-0 і в цілому українська збірна дуже гарне враження справила. До воріт не тиснулися, на відбій не грали. В кінці взагалі могли навіть перемогу здобути. Та й за складом не так вже все і погано. Гравці в основі ті, хто грає постійно за свої клуби, Зінченко, Коноплянка, Малиновський. Тренерський штаб також тактично дуже грамотно підходить до всіх зустрічей. Варто згадати і перше місце в своїй групі в турнірі Ліга Націй.

футбол Люксембург - Україна Черговим суперником збірної України тепер буде команда Люксембургу. Відвертий європейський аутсайдер, але в даний момент, після 1 туру несподівано вони знаходяться на 1 місці завдяки 3 очкам здобутим у матчі з Литвою. Це навіть не погано, так як букмекери змушені з цим рахуватися і виставляти свої коефіцієнти виходячи з цієї ситуації. У підсумку на Україну вийшло навіть завищено. Наприклад з форою -1,5 можна взяти практично за подвійний коефіцієнт. Так само точно є можливість заграти і тотал більше 2,5. А такі результати цілком можливі, враховуючи і різницю в класі команд, та й статистика особистих зустрічей говорить за те, що українські футболісти зможуть виграти з великим рахунком. Їм самим це треба, так як після нічийного результату в Португалії з'явився гарний шанс взагалі зайняти перше місце в групі і з нього вийти у фінальну частину турніру.