Основні поняття ставок в бк для новачків

Поняття ставок в бк

У цій статті будуть наведені основні поняття ставок в бк з різних видів спорту.

Перше і найголовніше це лінія. Так в букмекерських конторах називають список подій. Зазвичай вона відсортована за видами спорту, країнам і турнірам, що б було легше орієнтуватися і шукати потрібний матч. Оформляється в вигляді таблиці. Вгорі в заголовку позначення ісходів - перемога однієї з команд (П1 і П2) або нічия (Х). Далі вже по сітці можна дивитися по вертикалі йде список матчів, а по горизонталі коефіцієнти, які відповідають певному результату. Ось так це виглядає в лінії бк Паріматч.

ставки в лінії

Так само там присутні фори і тотали. Ці поняття трохи складніщі, але їх потрібно відразу зрозуміти. Фора це те значення, яке дається для зрівняння шансів суперників. На більш сильну команду вона завжди йде зі знаком мінус, цей приклад для початку і розглянемо. Матч Атлетіко - Вільяреал.

поняття ставок

Хозява йдуть фаворитом і на них дають гандикап -1. Це означає що ще до початку матчу вони як би програють 1 гол. Таким чином, якщо поставити ставку з цієї форою на їх перемогу, для виграшу потрібно що б вони виграли з різницею більше ніж в 1 м'яч (рахунки 2-0, 3-1 і т.д.). Якщо ж зустріч закінчиться 1-0, 2-1 або щось інше всього в 1 гол, то буде просто повернення грошів.

У Вільяреала фора +1, це означає що вони починають матч виграючи 1-0. Якщо навіть за підсумком програють всього в один гол, то ставки будуть розраховані з коефіцієнтом 1.

Далі розглянемо тотали, це теж важливе воняття. Отже, в лінії бачимо значення 2,5. На футболі саме воно найчастіше зустрічається. Ставити можна на більше або менше цього значення (ТБ і ТМ). Це загальна кількість голів, забитих у матчі. Ну, а далі все просто. Якщо 3 то це більше 2,5 (2-1, 2-2 і т.д.), якщо 2, 1 або нуль то відповідно менше (0-0, 1-0, 0-1, 1-1, 2 -0, 0-2).

Це головні поняття ставок в бк, що стосовно футболу. Якщо з ними розібратися, то і з іншими видами спорту проблем не буде, там все працює по аналогії.