Марафон бет букмекерська контора офіційний сайт реєстрація нового гравця

Марафон бет букмекерська контора офіційний сайт реєстрація

Одне з кращих місць для гри на ставках це Марафон бет букмекерська контора з багаторічною історією і великими традиціями. Їх офіційний сайт знаходиться тут, там же є і реєстрація, яка не складна, але на самому процесі варто зупинитися докладніше, оскільки як і в будь-який бк є деякі особливості.

Після переходу на їх сайт, потрібно дочекатися повного його завантаження. Далі знаходимо кнопку "Реєстрація", яка розташована в правому верхньому куті. Натискаємо і переходимо безпосередньо на сторінку, де нам необхідно заповнити декілька полів. Вказати країну проживання, ім'я та прізвище, дату народження, поштовий індекс, повну адреса, номер телефону, електронну пошту. Там же потрібно вибрати секретне питання і вказати на нього відповідь, яка потім знадобиться в разі, якщо клієнт забуде свій пароль. Трохи нижче ще є перелік часових поясів, де так само треба відразу правильно виставити необхідний, що б в подальшому в лінії був відображений конкретний час початку матчів.

Мал. Марафон бет букмекерська контора офіційний сайт реєстрація

Відповідально потрібно підійти до вибору валюти рахунку, так як надалі змінити вже нічого не можна буде навіть якщо офіційно звернутися в службу підтримки Марафон бет. Тут треба відштовхуватися від 2 факторів. Перше це зручність введення і виведення коштів. А друге, це стабільність грошової одиниці, так як якщо обрана валюта буде часто і сильно схильна до інфляції, то вона може просто звести нанівець все раніше вигране. Тому рекомендується краще вибирати Долар або Євро, але можна звичайно і національну одиницю використовувати, особливо тим, у кого обороти не сильно високі. Букмекерська контора нас тут ніяк не обмежує.

Ще важливим аспектом є встановлення пароля для свого ігрового рахунку, який повинен бути досить надійний. У бк Марафон є особливі вимоги до нього і їх потрібно врахувати при реєстрації. За їхніми правилами, пароль обов'язково повинен містити не менше 7 латинських букв і 1 цифри, тобто як мінімум 8 знаків.

Після того, як всі необхідні поля форми будуть заповнені, ставимо галочку, що ознайомлені з правилами і натискаємо на зелену кнопку "Зареєструватися". Далі на екрані з'являється таке віконце.

Марафон бет букмекерська контора офіційний сайт реєстрація

Якщо все правильно і змін вносити не потрібно, відразу можна тиснути на "Підтвердити" і чекаємо, коли на електронну адресу прийде лист з підтвердженням, в ньому буде посилання, по якому потрібно просто перейти. Після цього реєстрація в бк Марафон бет вважається завершеною. Можна поповнювати рахунок і приступати до гри.

Для зручності можна ще скачати на свій мобільний телефон додаток цієї контори і працювати з нею через нього. Це досить зручно, так як постійно можна спостерігати за потрібними спортивними подіями, незалежно від місця знаходження.

В Марафон бет є не тільки традиційна букмекерська контора, а й кілька інших цікавих ігрових сервісів, наприклад той же тоталізатор з постійно високим призовим фондом. Розіграші проводяться регулярно, а суму джекпоту на тче момент дає офіційний сайт на головній сторінці у верхньому меню над розділом "Тото". Так само чималий інтерес зараз у гравців викликають фінставкі, різний кіберспорт, лото і віртуальні турніри.