Безпрограшна стратегія ставок лазівка в бк для стабільного виграшу

Безпрограшна стратегія ставок лазівка в бк

Одна з старих розробок безпрограшна стратегія ставок лазівка в бк працює навіть зараз цілком нормально. Хоча є звичайно деякі тонкощі, але вигравати можна і це деякі гравці і роблять.

Початковий сенс простий, потрібно виділити невелику суму, найкраще просто поділити ігровий банк на кілька частин. Далі береться одна з них і ставиться на якийсь певний ісход. Бажано використовувати лайв, коли багато ігор йде. Там дивимося, якщо футбол і фаворит програв перший тайм з різницею в 1 м'яч, то на другий ставиться тотал більше 1,5. Коефіцієнт буде невисокий, але це не важливо, головне що зіграє в переважній більшості випадків.

Далі знову знаходимо відповідний матч і ставимо вже суму ставки плюс минулий виграш. Іншими словами просто все переставляємо. Таким чином так як і називається стратегія йде лазівка ??і по ній гравець як би піднімається вгору до певної суми. Дійшовши до неї, процес можна припинити. І перейти до першого етапу, знову почати з початкової суми ставки. Попередній же виграш вже залишиться зафіксованим і може бути навіть виведений з бк.

Це практично безпрограшна схема, так як якщо навіть що то і злетить, то в запасі ще залишаються інші частини ігрового банку і можна почати сходження на лазівку знову. Таким чином рано чи пізно буде досягнуто бажаного результату.

З нюансів варто відзначити, що найкраще це працює в тих конторах, де високі коефіцієнти. Таким чином зменшується число інтеграцій та відповідно знижуються ризики. Наприклад, 4 рази по 1,25 дасть загальний коефіцієнт 2,44. А якщо по1,3 то вже 2,85. Різниця очевидна. І тут відразу зрозуміло, що безпрограшна стратегія ставок лазівка в бк, де низькі коефіцієнти більш ризикована і потрібно ставити тільки там де дають підвищені котирування.