Як вигравати на ставках

Як вигравати на ставкахПоширена думка, що гра на ставках досить ризиковане заняття трохи перебільшена. Звичайно, існує ймовірність програти, але в будь-якій життєвій галузі вона так само присутня. Той же банк, який би не надійний він був, може втратити ліцензію або розоритися в чергову фінансову кризу. Є й інші причини, які можуть привести до банкрутства. Тому ризики, пов'язані з грою в букмекерській конторі точно такі ж, як і при інших інвестиціях.

Що б уникнути фінансових втрат і стати професійним гравцем недостатньо тільки одного аналітичного підходу до прогнозування. Потрібно перш за все навчитися певної дисципліни, що б дотримуватися правил гандікапера.

Для початку потрібно визначити суму, з якої не шкода буде розлучитися в разі програшу. Це важливий психологічний момент, що б можлива втрата не тиснула на гравця. Ні в якому разі не можна брати в борг для ставок. Це взагалі прямий шлях до банкрутства.

Фінансового менеджменту потрібно дотримуватися дуже строго. Ставити на подію не більше 5% від ігрового банку, та й то тільки на те, в чому є найбільша впевненість. Так само розмір однієї звичайної ставки повинен бути не більше 3%.

Ніколи не можна грати на улюблену команду. Дуже багато саме на цьому і прогорає. Прогнозування в такому випадку буде упередженим і відповідно неточним.

Багато починаючіх гандікаперів роблять ще одну фатальну помилку. Вони лізуть в усі види спорту, вважаючи себе великими фахівцями. В результаті це розпорошення теж тільки шкодить. Потрібно сконцентруватися на чомусь одному і більш досконально вивчити всі особливості та нюанси. Це значно підвищить якість прогнозування і потенційний профіт.

Ну і найголовніше це пам'ятати, що ставки хоч і ризикований захід, але це далеко не казино, де з самого початку заклад вже у виграші. У беттінгі гра йде проти таких же людей, які так само аналізують спорт, але просто працюють в букмекерській конторі. Що б у них виграти, досить тільки більш грамотно проаналізувати потрібний матч і правильно спрогнозувати.