Ставки на футбол спортліга від МСЛ

Ставки на футбол спортліга

Масово приймати ставки на футбол спортліга почала ще кілька років тому. Якраз був період коли відомі букмекерські контори тимчасово покинули ринок ігрових послуг і тоді їх місце зайняли різні лотерейні організації, які теж в свій асортимент включили і спортивний беттинг. Серед цих компаній тоді і з'явилася спортліга. Ну і як завжди, коли конкуренція не висока то і умови можна було гравцям пропонувати не найкращі. В основному це стосується коефіцієнтів, які звичайно ж у них досить сильно занижені і таким чином щось виграти в цьому закладі просто не можливо. Від точності прогнозів в цьому випадку мало що залежить, маржа все одно рано чи пізно перетягне всі гроші гравця на користь букмекера.

Але зараз часи змінилися і провідні букмекери знову почали відкривати свої точки прийому ставок. Крім того, широко розвинувся інтернет і саме через нього зараз і грають всі любителі спорту. Вибір там широченний в усіх відношеннях, приймають і на футбол і на теніс, на баскетбол, хокей, автогонки і навіть на політичні та культурні події. Лінії просто ломляться від подій практично цілий рік. Коефіцієнти набагато вище, ніж пропонує своїм клієнтам спортліга, а це значить, що ймовірність виграшу підвищується, так як з кожною окремою ставки можна вигравати набагато більше.

Серед тих вітчизняних ресурсів, на яких найкраще зараз робити ставки великою популярністю користується бк Парі Матч. Один з найстаріших сервісів, який вже понад 20 років працює в цьому сегменті, що говорить про високу стабільність і надійність. В їх лінії представлені практично всі популярні види спорту. Дають навіть периферійні ліги і турніри. Розпис різних додаткових результатів набагато ширше ніж навіть у західних аналогів. Якщо взяти той же футбол, то поставити можна на результати по тайму, на окремий тотал команд, є можливість докуповувати фори, причому кілька значень, присутній азіатський гандикап. На дуже популярні ігри, так само можна заграти кількість жовтих карток, кутових, фолів, аутів і інших показників статистики.

Ще один плюс, який суттєво відрізняє їх від спортлігі це можливість робити ставити в режимі live, коли подія вже почалося і можна по перегляду бачити, як розвивається сама гра. Тут дуже важливо, що працює цей сервіс у них досить швидко і є завжди можливість взяти саме поточний коефіцієнт, на відміну від інших бк, де велика затримка і можна просто не встигнути при розіграші важливого очка на динамічних видах, таких як теніс або баскетбол.

Варто ще звернути увагу на вітальний бонус для нових гравців. Всім хто відкриває у них рахунок вперше вони нараховують додатково 100% на перше поповнення. Сума цього бонусу обмежена і зараз становить всього еквівалент 25 $, але для тих у кого кошти обмежені і це гарна допомога. Крім цього любителям ставити експреси пропонуються завжди підвищені коефіцієнти в рамках спеціальної програми, що так само дає плюс до майбутнього виграшу. Тут можна навіть конкретно підрахувати. Якщо ставки на футбол спортліга на якийсь матч приймає по такій лінії П1 за 1,35 то в Паріматч буде на цей же результат 1,4 або навіть 1,43. У складі експресу коли такі підвищені котирування перемножуються, то взагалі різниця вискакує досить істотна.

Ліміти по максимумах різняться в залежності від ліг і їх статусу. На Єврокубкові баталії можна ставити по кілька тисяч в доларовому еквіваленті, а на різні не топові чемпіонати звичайно менше. Але якщо все ж потрібно поставити дуже багато грошей, то завжди є можливість звернутися через службу підтримки і запросити VIP ставку. Розглядають заявку швидко і в більшості випадків приймають. Так що навіть для великих гравців на даний момент це найкраща контора, де вони завжди можуть вичавити максимум зі свого прогнозу.

По таким умовам ставки на футбол спортліга звичайно ж не приймає і тому там зараз вже мало хто грає, а раз так, то і оборот у них не сильно високий. У зв'язку з цим постійні обмеження на виграші і урізання котирувань.