Секрет заробітку в бк від професіоналів

Секрет заробітку в бк

Часто гравці вважають що існує якийсь секрет заробітку в бк, завдяки якому капери примудряються регулярно обігравати букмекерів. Насправді це не зовсім так, є просто деякі нюанси і тонкощі, саме вони і допомагають досягти успіху.

Основне що потрібно розуміти, це як і яким чином виставляються коефіцієнти і як з їх допомогою контори роблять свій прибуток. Справа в тому, що котирування завжди занижені і не відповідають реальній ймовірності настання події. Це такий своєрідний секрет закладу. Це легко можна побачити на будь-якому результаті, де є рівні шанси. Наприклад, той же тенісний матч, коли гравці абсолютно рівні за силою. Імовірність перемоги когось в такому випадку 50%, але аналітики контори ні коли не дадуть на це коефіцієнт 2 на кожного. У лінії буде в кращому випадку по 1,9 і це ще щедра пропозиція. Деякі дають ще менше, ось з цього гравець на довгій дистанції йде в мінус, як би він добре не прогнозував спорт, у нього спочатку негативне математичне очікування.

Але, зараз конкуренція серед бк дуже висока, особливо в інтернеті. Тому контори змушені боротися за клієнтів, а залучити їх можна тільки гарними котируваннями. Таким чином, є такі букмекери, що тримають мінімальну маржу і у них на рівні шанси можна взагалі зустріти і 1,95. Так, це теж не 2, але таку лінію при грамотному прогнозуванні вже пробивати можна і регулярно плюсовати. Це потрібно розуміти і до вибору компанії в якій ставити підійти з великою відповідальністю. Грати потрібно тільки в тих бк, де створені найкращі умови для цього. Не варто просто йти і ставити будь де, це неправильний підхід і призведе в результаті до неминучого програшу. Кращими варіантами на даний момент є 1xbet, Марафон, Pinnaklesport. Досить порівняти ті котирування, які дають вони і то що видає якийсь середній місцевий букмекер і даний секрет заробітку в бк стане більш зрозумілим. Далі можна прорахувати, на скільки збільшиться потенційний виграш якщо ставити саме у них і яка сума вийде на досить довгій дистанції.