Букмекерські контори

Нащi букмекерські конториБукмекерські контори це такі організації, які б'ються об заклад зі своїми клієнтами на різні події за певними правилами. Виникли вони досить давно, практично з тієї пори, як з'явилися змагання. Тоді люди і почали укладати між собою парі на їх результат. Є навіть згадки, що вже в давнину ставили на гладіаторські бої.

Як і при будь-якій суперечці згодом звичайно знадобився хто то, що б збирав гроші, розподіляв їх і навіть встановлював деякі умови парі. Так з'явилися перші букмекери.

На сучасні контори вони звичайно мало чим схожі, це були своєрідні тоталізатори, коли формувався загальний призовий пул з усіх ставок і переможці його потім ділили між собою, пропорційно до внесених сум. А засновником сучасного букмекерства вважають одного француза П'єра Олера. Коли у 19 столітті велику популярність набрали кінські скачки, він просто взяв в оренду на одному з іподромів невелике приміщення, посадив там клерка, який по заздалегідь встановленим котируванням приймав ставки на результати забігів. Англійці це бізнес швидко підхопили і розвинули. Саме в цій країні навіть зараз знаходяться найвідоміші і надійні букмекерські контори. У країнах пост радянського простору, цей бізнес активно почав розвиватися з 1991 року. Ну а зараз, з розвитком інтернету і цифрових технологій, меж для ставок взагалі не існує. Можна знаходиться в одній частині світу, а ставити у тих же англійців в будь-якому сподобалася компанії черех їх інтернет сайт.

На даний час кращими сервісами для гри на спортивних ставках вважаються такі букмекерські контори, як 1Xbet, PariMatch, Марафонбет. В них найбагатший вибір спортивних подій, високі коефіцієнти, є можливість грати по ходу матчу і навіть дивитися прямі трансляції.